Ercan Havailmanı taksi transfer talebiniz için websitemizden firma bilgilerine ulaşabileceğiniz sayfamız için tıklayın.

Otellerden veya bulunduğunuz her adresten özel taksi transfer ile;

Şehir Merkezlerinden Toplu Taşıma Otobüsleri ile;

Havaalanından şehiriçi transferler için yeni kurulan saatte bir kalkan KIBHAS toplu taşıma otobüsleri, taksi ile transfer veya aslında en iyi ve ucuza gelecek yöntem olan Kıbrıs’ta araç kiralayarak ulaşmanız mümkün. Şehirlerarası günlük otobüs seferleri düzenli olarak Lefkoşa – Girne , Güzelyurt – Girne, Güzelyurt – Lefkoşa, Güzelyurt – Girne, Lefkoşa – Magosa arasında yapılmaktaıir. Ayrıca şehir içi ve şehirlerarası taksi hizmetleri de söz konusudur. Belediyelerin de şehir içi otobüs seferleri vardır. Trafik adada sol şeritte olup, yerel veya uluslararası sürüş ehliyeti kullanılabilir.

Ercan Havalimanı Araç Kiralama

Ercan Havalimanı Nerde?

KKTC Ercan havaalanı başkent Lefkoşa’ya 23, Girne’ye 44, Magosa’ya 50 kilometre (km) uzaklıktadır.

Ercan Havalimanı konum olarak harita üzerinde işaretlenen yerde KKTC’nin merkezinde bulunmaktadır, Lefkoşa’ya bağlı bölgede yer almaktadır ve Lefkoşa şehir merkezine 23 km uzaklıktadır.

Havalimanı ismini 1974 yılında yapılan Kıbrıs Harekâtı’da hayatını kaybeden Türk Pilot Fehmi Ercan’ın soyadından almıştır.

Kıbrıs’a uçak ile geliyorsanız en ucuz uçak bilet seçenekleri ile www.kibrisbileti.com sitesini tavsiye ediyoruz. THY ve Pegasus’ın Kıbrıs uçuşlarının en ucuz fiyatlı biletlerini güvenli bir şekilde online satın alabilirsiniz.