FORGOT YOUR DETAILS?

Ercan Havalimanı

Nerede: Kıbrıs Ercan havaalanı başkent Lefkoşa'ya 23, Girne'ye 44, Magosa'ya 50 kilometre (km) uzaklıktadır. Ercan Havalimanı Danışma Telefon: +90 (392) 600 5000 Fax: +90 392 600 50 60

Ercan Havalimanı'na Ulaşım

Yukarıdaki harita'da Sağ ortasında NEREYE? yazan bölüme gideceğiniz yerin adınız yazın sistem size yol haritasını çizecektir.

Yerel Ulaşım: Havaalanından şehiriçi transferler için yeni kurulan 2 saatte bir kalkan KIBHAS otobüsleri, taksi ile transfer veya aslında en iyi ve ucuza gelecek yöntem olan Kıbrıs'ta araç kiralayarak ulaşmanız mümkün.

Kıbrıs Ercan Havalimanı Uçak Bileti

Şehirlerarası günlük otobüs seferleri düzenli olarak Lefkoşa - Girne , Güzelyurt - Girne, Güzelyurt - Lefkoşa, Güzelyurt - Girne, Lefkoşa - Magosa arasında yapılmaktaıir. Ayrıca şehir içi ve şehirlerarası taksi hizmetleri de söz konusudur. Belediyelerin de şehir içi otobüs seferleri vardır. Trafik adada sol şeritte olup, yerel veya uluslararası sürüş ehliyeti kullanılabilir.

Ercan Havalimanı Nerde?

KKTC Ercan havaalanı başkent Lefkoşa'ya 23, Girne'ye 44, Magosa'ya 50 kilometre (km) uzaklıktadır.

ercan-havalimani-nerde

Ercan Havalimanı konum olarak harita üzerinde işaretlenen yerde KKTC'nin merkezinde bulunmaktadır, Lefkoşa'ya bağlı bölgede yer almaktadır ve Lefkoşa şehir merkezine 23 km uzaklıktadır.

Havalimanı ismini 1974 yılında yapılan Kıbrıs Harekâtı'da hayatını kaybeden Türk Pilot Fehmi Ercan'ın soyadından almıştır.

Kıbrıs'a uçak ile geliyorsanız en ucuz uçak bilet seçenekleri ile www.kibrisbileti.com sitesini tavsiye ediyoruz. KTHY, THY ve Atlasjet'in Kıbrıs uçuşlarının en ucuz fiyatlı biletlerini Plaza Turizm güvencesi ile güvenli bir şekilde online satın alabilirsiniz.

TOP

Facebook

Twitter